Kocaeli
Kocaeli
Yozgat
Erzincan
0262 658 86 29 / 0532 163 52 70 / 0507 569 52 05 Şekerpınar Mah. Altınay Sk. No: 1 Çayırova - KOCAELİ / TÜRKİYE
0532 163 52 70 / 0507 569 52 05 Karşıyaka mah. Çevreyolu Bulvarı No:70/1 Sorgun – YOZGAT / TÜRKİYE
0446 251 11 20 / 0532 163 52 70 / 0532 336 02 67 Organize San. Böl. 6.Cad. No:3 Merkez – ERZİNCAN / TÜRKİYE
Sektörde Öncü
Sera Sistemleri
BİZE ULAŞIN

Hafif Çelik Yapı

Hafif Çelik Yapı

Agora Group 2005 yılından beri hafif çelik evler, prefabrike ev, hazır ev, hazır konut, ürün gruplarıyla müşteri odaklılığını benimseyerek aralıksız sürdürdüğü hizmetler sektöründe lider konumuna gelmesini sağlamıştır.

Bu üretimlerini, hafif çelik evler de getirdiği kaynaksız yapı teknolojisi ve Türkiye’de ilk defa uygulanan HİBRİT temel uygulaması ile yapıda yeni bir trend başlanmıştır. A1 sınıfı yanmaz, sudan etkilenmez cephe ve tavan kaplama malzemeleri kullanarak gerçekleştirmektedir.

Agora Group sektörde deneyimli, istikrarlı, katılımcı ekibiyle Yurtdışında ve Yurt içinde sürekli gelişmeyi hedefleyerek, müşteri odaklılığını benimseyip istikrarlı büyüme anlayışı ile yoluna devam etmektedir.

Agora Group gücünü, Arge-Ürge çalışmalarıyla teknolojiye yaptığı yatırımlar, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile müşteriye verdiği güven oluşturmaktadır.

Agora Group’u sektöründe farklı kılan diğer bir özelliği sahip olduğu güçlü kurumsal yapısını ve marka imajını herhangi bir yabancı sermaye kullanmaksızın tamamen kendi öz sermayesiyle %100 yerli üretimle ve Hekim Holding bünyesindeki firmalarının ürünleriyle gerçekleştirmiş olmasıdır.

Kendi sektöründe dünyanın en ileri teknolojilerine sahip olan Agora Group, Structure robot makine hattı ile yüksek standartta elektrostatik galvanizli yapı çeliği kullanarak üretim yapmaktadır. Prefabrik yapı ve konteynerlerin çelik konstrüksiyon detayları SAP 2000 statik programında XSteel Strucad-Archicad mimari programlarıyla uzman teknik kadrolar tarafından hazırlanmaktadır. Agora Group’un tüm imalatları kaynaksız teknolojiyle üretilmiş olup cıvata somun bağlantı sistemi kullanılarak montaja hazır hale getirilmektedir.

Agora Group bugün Türkiye’de gösterdiği başarıların yanı sıra Yurtdışında da ;Angola, Azerbaycan, Afganistan, Avustralya, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Hollanda, Gabon, Gine, Ekvator Ginesi, İspanya, Portekiz, Venezuela, Panama, Fransa, Libya, Cezayir, Sudan, Kamerun, Güney Sudan, Kenya, Uganda, Tanzanya, Mozambik, Güney Afrika, Eritre, Etiyopya, Katar, Bahreyn, Umman, Yemen, Suudi Arabistan Krallığı, İran, Irak, Kuveyt, Gürcistan, Ermenistan, İsrail, Filistin, Şili, Brezilya, Somali, Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Pakistan, Tunus, Fas, Moritanya ve İzlanda gibi 5 ayrı kıtada 63’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirerek sektördeki pazar payını arttırmakta, müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Dünden bugüne sektöründeki bütün gelişmeleri ve yenilikleri takip eden ve konusunda öncü firmalardan Agora Group üretim sistemini her geçen gün daha ileriye taşımak, müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

HAFİF ÇELİK YAPILARDA ÖZGÜN TASARIM VE MODEL YAPIM TARZI İLE TÜRKİYE’NİN DÜNYAYA AÇILAN KAPISI AGORA GROUP

Agora Group olarak biz hafif çelik yapılarda geliştirdiğimiz özgün model tarzı ile birçok farlı ülkede müşterimizin beğenisini kazanmıştır.

Geliştirdiğimiz yapı tarzımız hem modern hem de kullanışlı olduğundan sadece yılın belirli günlerinde tatil amaçlı değil yılın 12 ayı boyunca yaşanacak yapılar inşa etmekteyiz.

Yapılarda kullanılacak malzemeleri ülkenin iklim koşularına göre seçip yalıtım da sağlıklı performans almayı hedefliyoruz. Doğru ürünü doğru yerde kullanmak işimizin vazgeçilmez prensipleridir.

EnglishRussianTurkish